خانه

Ningbo Leimeng Electric Co,Ltd.

نمایه شرکت

Ningbo Leimeng شرکت لوازم برقی ، با مسئولیت محدود در سال 2010 تاسیس شد و در شرق منطقه صنعتی ، گوان haiwei شهر واقع شده است ، که معروف برای زیبا و غنی ، پر از رقابت منطقه اقتصادی خلیج Hangzhou ، آن را توسعه داده است سیستم ترافیک حمل و نقل مناسب را به ارمغان می آورد. شرکت ما تولید کننده ، مشغول آشپزخانه و لوازم خانگی است ، محصولات اصلی آن آبمیوه گیری ، مخلوط کن ، پردازنده مواد غذایی و پردازنده مواد غذایی کودک هستند.

در حال حاضر کارخانه ما دارای 6000 متر مربع مساحت ساختمان ، حدود صد نفر پرسنل ، بیش از 20 مجموعه تجهیزات قالب ریزی و سازه تزریقی ، سه خط تولید - شرکت ما دارای افراد با کیفیت حرفه ای ، تکنسین و مهندس

. ما می توانیم تحقیق ، طراحی ظاهری ، طراحی سازه ، ساخت قالب ، قالب تزریق و محصولات مونتاژ را انجام دهیم تا کارآیی توسعه و تولید محصول را بهبود بخشیم.

این شرکت از زمان تأسیس ، به عنوان راهنما ، به کیفیت بازار ، نوآوری فناوری ، مدیریت علمی ، پیگیری تعالی در فلسفه تجارت ، پایبند به بازار است. برای مشتریان داخلی و خارجی با کیفیت بالا و ارزش بازار محصولات ، تا شغل شما در قدرت ما سهیم باشد! ما صمیمانه از همه مردم جهان برای ایجاد آینده مرفه تشکر می کنیم.

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

Ningbo Leimeng شرکت لوازم برقی ، با مسئولیت محدود در سال 2010 تاسیس شد و در شرق منطقه صنعتی ، گوان haiwei شهر واقع شده است ، که معروف برای زیبا و غنی ، پر از رقابت منطقه اقتصادی خلیج Hangzhou ، آن را توسعه داده است سیستم ترافیک حمل و نقل مناسب را به ارمغان می آورد. شرکت ما تولید کننده ، مشغول آشپزخانه و لوازم زندگی است ، محصولات اصلی آبمیوه گیری ، مخلوط کن ، پردازنده مواد غذایی و پردازنده غذای کودک هستند.

img.alt
img.alt
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

اروپای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : هلتلی

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : 1000000-5000000

سال تاسیس : 2010

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%